Правила участі

Правила участі

Часто, обговорюючи певні ініціативи влади, мешканці громади нарікають: «Краще б зробили щось інше», «У нас не вистачає одного, а вони спрямовують гроші на інше». Бюджет участі – це можливість для мешканців Вугледарської ОТГ самостійно визначити, на що саме варто спрямувати визначену частину бюджетних коштів, адже у цьому випадку рішення приймає  кожен бажаючий мешканець громади від 16 років, а не депутати міської ради, виконком чи адміністрація громади. Кожен може реалізувати те, що, на його думку, необхідно Вугледарській ОТГ. Головне, щоб твою ідею підтримали мешканці громади.

З метою збалансованого розвитку громади та покращення умов життя її мешканців, запрошуємо подавати проєктні пропозиції у конкурсі «Бюджет участі».

Цього року у зв'язку із утворенням Вугледарської ОТГ вперше у конкурсі приймають участь Павлівський (с. Павлівка) і Степненський (с. Степне, с. Солодке, с. Водяне, с. Березове, с. Тарамчук) старостинські округи.

 

1. Проєкти з яким бюджетом можуть бути подані?

загальний обсяг видатків на реалізацію проєктів:

·                     на 2021 рік -500000,0 грн.

·                     на 2022 рік -500000,0 грн.

·                     на 2023 рік -500000,0 грн.

Максимальна кількість і вартість проєктів, що отримають фінансування в одному бюджетному році:

2 по 150000 грн.;

4 по 50000,0 грн.

2. Скільки підписів мені потрібно зібрати за проєкт, щоб він був прийнятий до оцінки?

·                     20 підписів (крім автора) мають бути зібрані для подання проєкту.

Поясни свою ідею (у будь-якій формі) своїм друзям, родичам, сусідам. Якщо вони згодні підтримати вашу ідею, попросіть їх підписатися на бланку. Бланк заповнюється від руки. Число підписів, необхідне для подання проєкту має бути не меншим 20 підписів (крім автора). Коли необхідну кількість підписів отримано, відскануй / сфотографуй заповнений бланк і додай його до проєктної заявки.

3. За скільки проєктів може проголосувати людина?

Одна особа може проголосувати не більше, ніж за 5 проєктів. Двічі не можна голосувати за один і той самий проєкт.

4. Які документи має надати людина, щоб проголосувати?

Проголосувати можна дистанційно через систему BankID або на паперових носіях у пункті супроводу, який знаходиться за адресою м. Вугледар, вул. 30 річчя Перемоги, 16 (приміщення виконавчого комітету, відділ економіки, стратегії розвитку та інвестицій, кабінет 4,) для чого необхідно мати при собі оригінал паспорту особи, що голосує.

5. Яка максимальна тривалість реалізації проєкту?

Максимальна тривалість реалізації проєкту один рік.

6. Хто може бути автором проєкту, голосувати за проєкти?

Подання проєктів та голосування за них можуть здійснювати дієздатні громадяни України (іноземці та особи без громадянства, які мають дозвіл на постійне проживання на території України), яким на момент подання проєктів або голосування виповнилось 16 років, що зареєстровані та проживають на території Вугледарської ОТГ (або мають довідку про місце роботи, навчання, служби чи інші документи, що підтверджують їх проживання на зазначеній території).

7. Які терміни початку і завершення прийому проєктів?

15 липня – 15 серпня 2020 - 2022 років.

8Які терміни оцінки Комісіями поданих проєктів та виставлення їх на голосування:

16 серпня – 15 вересня 2020 - 2022 років.

9Які терміни початку і завершення голосування за проєкти:

16 вересня - 29 вересня 2020 - 2022 років.

10. Які терміни визначення проєктів-переможців:

02-15 жовтня 2020 - 2022 років.