Літературні лавочки під відкритим небом-2 Брав участь

Доданий
11.08.2020
Номер
1
Комунальне господарство

Даний проект передбачає заміну двох старих лавочок біля другого під’їзду за адресою вул. Трифонова 40 на дві нові естетично оформлені в літературні лавочки за допомогою художніх засобів та вимощення травмобезпечною антиковзаючою гумовою плиткою території біля лавочок.

Автор проекту
Бюджет
50 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
м. Вугледар

Опис

Проблема

• Наявні дерев'яні лавочки неякісні, що зумовлює регулярні витрати на їх фарбування ( на жаль, фарба швидко облущується знову), а виступаюча смола з деревини забруднює одежу та цінні речі.
•Отож, ефективність використання старих лавочок низька через їх зовнішню непривабливість та небезпеку забруднити чи пошкодити одяг.
• Гумове антиковзаюче покриття біля лавочок підвищить рівень безпеки наших дітей (особливо малят та активно бігаючих школярів) і людей похилого віку та інших вразливих категорій громади.
• Для маломобільних користувачів літературні лавочки, як своєрідне продовження території бібліотеки для дітей, нададуть доступ до бібліотечних ресурсів ( встановити пандус до бібліотеки неможливо за технічними характеристиками ). Бібліотекарі виноситимуть до лавочок літературу, настільні й напольні ігри, матеріали для творчості та інше.

Мета проекту

Створити безпечну естетично привабливу зону для культурно-дозвілєвого розвитку та відпочинку жителів та гостей Вугледарської ОТГ.

Пропоноване рішення, щодо розв"язання проблеми і його обгрунтування

Встановити яскраво розфарбовані нові якісні лавочки з безпечною гумовою підлогою між ними. Дані лавочки - це привабливі та зручні зони для культурного відпочинку та читання літератури під відкритим небом біля бібліотеки для дітей.

Для кого цей проект

Для жителів Вугледарської ОТГ усіх вікових груп:

• для людей з особливими потребами;

• для переселенців з зони АТО;

• для читачів Вугледарської міської бібліотеки для дітей;

• для мешканців будинку №40 по вул. Трифонова;

• для користувачів управління ПФУ в м. Вугледарі;

• для студентів Вугледарського коледжу.

План заходів з реалізації проекту

1. Закупівля і доставка лавочок та матеріалів
2. Встановлення лавочок
3. Вимощення плиткою простору між лавочками
4. Декорування лавочок

Ключові показники оцінки результату проекту

Проект «Літературні лавочки під відкритим небом-2» довготривалий – працівники бібліотеки та ОСББ беруть на себе обов’язки по збереженню та реставрації даного об’єкту.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Здорожчання послуг та матеріалів

Приклади (кейси) схожих рішень

В Одесі в парку імені Тараса Шевченка біля входу в "Зелений театр" встановили чотири літературні лавки. Вони зроблені у вигляді "розкритих" книг. Кожен бажаючий може прочитати цитату з "Кобзаря".

Фотографії