Відкрита альтанка з підвісними лавами-гойдалками для дітей та дорослих Брав участь

Доданий
08.08.2018
Номер
12
Безпека та громадський порядок

Відкрита альтанка з 5 підвісними дерев" яними лавами може забезпечити людям весело та незабутньо проводити свій вільний час, дати можливість відпочити в тіні, чи сховатись від дощу. Реалізація цього проекту необхідна у зв"язку з відсутністю на прибудинковій території будинків №8, 14,18 , 20, 22 по віл. 30 річчя Перемоги належним чином облаштованої зони відпочинку для дітей та їх батьків.

Автор проекту
Бюджет
50 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Мар'їнський район
Адреса
Вугледар

Опис

Проблема

Відсутність безпечної зони для дітей та їх батьків,іржаві цвяхи в старих лавах,нагляд за дитиною.

Мета проекту

Створити зону сімейного відпочинку.Щоб діти мали можливість бути під наглядом своїх батьків та дорослих, а не лазити по незакінченим будівництвам, та іншим дворам.Можливість прикрасити свою прибудинкову територію.Можливість подарувати дітям весело та у великої кількості дітей разом проводити час, щоб діти як раніше "гуляли всім двором".Це прекрасна можливість для маленьких дітей проводити свята.Мати з маленькою дитиночкою на руках зможе посидіти та погойдати дитину.

Пропоноване рішення, щодо розв"язання проблеми і його обгрунтування

Встановлення відкритої альтанки з 5 підвісними дерев"яними лавами стане прекрасною можливістю для сімейного відпочинку, чи просто посидіти в тіні в спекотну погоду.Прикрасить прибудинкову територію.Подарить можливість , та шанс людям самостійно створити країну своїми глазами .Стимулює жителів міста взяти участь в написанні подібних проектів.

Для кого цей проект

Цей проект розрахован на жителів міста, людей разного віку ( дітей, молоді, людей похилого віку), соціально-незахищених верств населення.

План заходів з реалізації проекту

1 листопада 2018року-20 листопада 2018року-придюання відкритої альтанки з підвісними лавами-гойдалками
20 лютого 2019року-6 березня 2019року -збір та встановлення альтанки з підвісними лавами-гойдалками

Ключові показники оцінки результату проекту

Економічні-не потребує постійних затрат на утримання ,соціальні-альтанка безкоштовна та доступна для всіх категорій громадян, також для соціально-незахищених верств населення,екологічні- не забруднює навколишнє середовище,культурні-можливість культурно проводити час, знайомитис, спілкуватись, насолоджуватись навколишнім середовищем.

Фотографії