«Алея пам’яті» Відхилений

Доданий
09.08.2018
Номер
13
Навколишнє середовище

Проект передбачає висадку саджанців дерев дуба на площадці, прилеглій до території Вугледарського НВК «МРІЯ», (біля території, що належить будинкам №№ 5,6 по вул. Миру). Дерева, які створять алею, покликані увічнити полеглих героїв за територіальну цілісність України, а також це додатковий кисень, захист від спеки, гарний краєвид.

Автор проекту
Лариса
Лариса Свєтлична
Бюджет
50 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Мар'їнський район
Адреса
вул. Радянська, 2, Вугледар

Опис

Проблема

недостатнє озеленення території біля НВК "МРІЯ"

Мета проекту

Народне прислів'я каже: «Кожен чоловік у житті повинен зробити три речі: посадити дерево, побудувати дім і виростити сина». Багато хто з українських чоловіків, які віддали свої життя за суверенітет і цілісність нашої Батьківщини, вже не зможуть цього зробити. Дуби недарма вважаються символом довголіття і фортеці, адже термін їх життя коливається в межах від 500 до 1500 років. Облаштування алеї із дубів дозволить створити нову зону відпочинку для школярів та жителів міста

Пропоноване рішення, щодо розв"язання проблеми і його обгрунтування

Дуби недарма вважаються символом довголіття і фортеці, адже термін їх життя коливається в межах від 500 до 1500 років.Тим самим ми не тільки піклуємося замість полеглих бійців про довкілля та озеленення нашого міста, а й увічнюємо пам'ять героїв для нинішнього і майбутнього поколінь українців. Дерева стануть нагадуванням, що ці люди віддали свої життя заради того, щоб жили інші, зробивши безцінний внесок у розвиток нашої держави.

Для кого цей проект

Результатом реалізації даного проекту зможуть користуватись не тільки учні НВК «МРІЯ» (опорний навчальний заклад для ОТГ), мешканці мікрорайону, жителі міста та гості.

План заходів з реалізації проекту

1. Придбання саджанців.
2. Висадка дерев.

Ключові показники оцінки результату проекту

До основних показників належать: - усвідомлення громадянської позиції; - збільшення зони відпочинку; - облаштування території мікрорайону - покращення екологічного стану мікрорайону.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

можливість неприйняття саджанців

Фотографії