Інклюзивний дитячий майданчик-запорука успішної інтеграції дітей з інвалідністю у суспільство На реалізації

Доданий
10.08.2018
Номер
19
Соціальний захист

Створення дитячого майданчику для дітей з інвалідністю по вулиці Шахтарській 36 .Особливі діти отримають можливість з користю проводити час на свіжому повітрі, досвід взаємодії з безліччю людей – старших, молодших, однолітків, тих, у кого можна повчитися, і тих, кого можна чомусь навчити. А це і розвиток, і зростання самооцінки, і можливість в повній мірі реалізувати своє право на повноціне життя.

Автор проекту
Бюджет
50 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Мар'їнський район
Адреса
вул. Шахтарська, 36, Вугледар

Опис

Проблема

Повністю відсутня інфраструктура дитячих майданчиків для дітей з інвалідністю в м .Вугледар.

Мета проекту

Особлива дитина отримує підтримку від оточуючих, де до неї не відносяться по-особливому і не виключають з активностей, дає їй уявлення про здорові громадські взаємодії. Вона розуміє, що може претендувати на те ж, що і решта, що вона цінна так само, як і інші діти, що її думка така ж важлива. Завдяки цьому вона буде формуватися як гармонійна особистість..

Пропоноване рішення, щодо розв"язання проблеми і його обгрунтування

Створення інклюзивного ігрового майданчика де діти отримають модель рівноправного суспільства, де у кожного, незалежно від його талантів і особливостей, є доступ до ресурсів і благ. Вони ростуть з розумінням того, що, хоча в правах всі рівні, деяким для реалізації своїх законних прав необхідна підтримка. І вони вчаться надавати таку підтримку, виховуючи в собі гуманність.

Для кого цей проект

Для всіх дітей м.Вугледар.

План заходів з реалізації проекту

Підготовчі роботи, доставка та встановлення елементів дитячого майданчику.

Ключові показники оцінки результату проекту

Соціалізація, дозвілля дітей з інвалідністю, поліпшення їх фізичного розвитку. Проект надасть можливість особливим діткам находити нових друзів.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Збільшення вартості матеріалів, інфляція.

Фотографії