Встановлення лавок та сміттєвих урн у центрі села Богоявленка Відхилений

Доданий
12.08.2018
Номер
22
Комунальне господарство

Облаштування території у центрі с.Богоявленка лавками та сміттєвими урнами стане місцем відпочинку та згуртованості громади. Проект забезпечить мешканців та гостей села публічним простором для комфортного перебування,зустрічей,відпочинку та дбайливого ставлення до території села.

Автор проекту
Надія
Надія Рагуліна
Бюджет
50 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
Мар'їнський район

Опис

Проблема

Відсутнсть облаштованих місць для відпочинку,засмічення території в центрі села Богоявленка.

Мета проекту

Створити комфортні умови для відпочинку мешканців і гостей села всіх вікових груп.

Пропоноване рішення, щодо розв"язання проблеми і його обгрунтування

Облаштування на площі навпроти пам’ятника односельцям загиблим в роки Другої світової війни (між вул. Первомайська 68 та вул. Первомайська 70) та на площі біля сільського будинку народної творчості (вул. Первомайська 70) зон відпочинку (встановлення лавок,урн).Мешканці села,а особливо,мами з дітьми та люди похилого віку матимуть місця де можна було б відпочити,коли перебувають у справах у центрі села та для проведення дозвілля.Встановлення урн спонукатиме до культури поводження зі сміттям.

Для кого цей проект

Проект розрахований на місцевих мешканців (0-17 р. 177 осіб, 18-39р. 481 осіб, 40-59р. 415осіб, 60р.+ 302 особи) та госей села всіх вікових груп,оскільки поруч знаходяться: школа,дитячий садочок,ФАП,сільська рада,СБНТ,відділення зв’язку,кафе.

План заходів з реалізації проекту

1.Закупівля товарів—лютий 2019р.
2.Доставка—березень 2019р.
3.Встановлення лавок,урн—березень-квітень 2019р.

Ключові показники оцінки результату проекту

- підвищення рівня комфорту проживання людей та якості їхнього відпочинку; - створення умов для спілкування та зближення мешканців, спільного проведення дозвілля; - формування культури поводження зі сміття завдяки відповідним сміттєвих урн; - покращення інфраструктури та благоустрій села;

Фотографії