Безпечна школа На реалізації

Доданий
13.08.2018
Номер
27
Безпека та громадський порядок

Відеокамери наружного спостереження в школах стають звичайним явищем. Вони розташовані відповідно до схеми і виконують функції стеження за порядком і безпекою учнів. Комплексна організація заходів безпеки у школах неможлива без якісної системи відеонагляду. Для реалізації проекту необхідно встановити систему відеоспостереження, що надасть можливість постійного нагляду за територією

Автор проекту
Бюджет
49 985 грн
Розрахунок бюджету
Адреса
Вугледар

Опис

Проблема

Підвищення заходів безпеки з метою контролю за освітнім процесом цілодобової охорони закладу

Мета проекту

Підвищити рівень безпеки на території навчального закладу, покращити дисципліну, забезпечити оперативність реагування на конфліктні ситуації та зовнішнє втручання шляхом встановлення камер наружного спостереження

Пропоноване рішення, щодо розв"язання проблеми і його обгрунтування

Забезпечити безпеку на пришкільних територіях здатні сучасні системи охоронного відеоспостереження. Так наявність відеокамери наружного спостереження призводить до того, що будь-яка особа обмежує себе в неправомірних руйнівних діях і злих намірах. Тому і вчителі закладу, і батьки учнів зацікавлені у підвищенні заходів безпеки, які сприятимуть покращенню контролю за поведінкою учнів та освітнім процесом, а також надасть можливість цілодобового охоронного спостереження за територією школи та оперативного реагування на конфліктні ситуації та зовнішнє втручання.
Для організації системи відеоспостереження в школі будуть використовуватися 4 вуличних відеокамер: вхід у школу – 1; спортивні майданчики – 1; периметр школи - 2 шт.
Система відоспостереження – це ефективний інструмент, який дозволить вести цілодобовий відеозапис всього, що відбувається на шкільному подвір’ї, спортивних майданчиках, спостерігати за відкритою територією школи, центральним входом і прилеглою територією.
Встановлені засоби відеоспостереження в школі допоможуть: - значно підвищити дисципліну; - підвищити рівень безпеки дітей та вчителів у школі; - оперативно реагувати на конфлікти; - з'ясовувати реальні обставини тих чи інших непорозумінь; - завдяки зберіганню відеозапису забезпечать можливість з'ясовувати обставини тієї чи іншої події через певний проміжок часу; - допоможуть запобігати пошкодженню пришкільної території, у тому числі дитячого спортивного майданчика.

Для кого цей проект

Проект створено для всіх учасників освітнього процесу Вугледарського навчально-виховного комплексу «Політехнічний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Вугледарської міської ради Донецької області, гостей закладу, мешканців громади, які перебувають на території школи.

План заходів з реалізації проекту

І квартал 2019 року – придбання і встановлення системи охоронного наружного відеоспостереження.

Ключові показники оцінки результату проекту

Встановлення системи охоронного відеоспостереження у Вугледарському навчально-виховному комплексі «Політехнічний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Вугледарської міської ради Донецької області забезпечить безпеку на території школи, надасть можливість цілодобово вести охоронне спостереження та оперативно реагувати на негативні ситуації.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ВУГЛЕДАРА