Яскравий сучасно модернізований маніпуляційний кабінет дитячого відділення На реалізації

Доданий
12.08.2020
Номер
4
Охорона здоров'я

Проект спрямований на те,щоб повністью модернізувати маніпуляційний кабінет дитячого відділення ЦМЛ м.Вугледара. На сьогоднішній день кабінет потребує облаштування новою медичними меблями та обладнанням.

Автор проекту
Олена
Олена Демура
Бюджет
50 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
м. Вугледар

Опис

Проблема

Діти мають право на медичну допомогу за найвищими стандартами. І жодна дитина не може бути позбавлена доступу до ефективної охорони здоров'я. Маніпуляційний кабінет дитячого відділення знаходиться в не задовільному стані, а діти чекають ,щоб місце їх лікування було більш яскравим та сучасно модернізовано.

Мета проекту

Проект спрямований на те, щоб всі діти ,які хворіють і знаходяться на лікуванні у відділенні, отримували якісну допомогу в гарних умовах.

Пропоноване рішення, щодо розв"язання проблеми і його обгрунтування

Наш проект направлений на те, щоб створити новий модернізований маніпуляційний кабінет у дитячому відділенні. Ми пропонуємо замінити старі медичні меблі на нові та облаштувати кабінет новим обладнанням. Встановити телевізор , щоб діти під час внутрішньовенних маніпуляцій відволікалися на перегляд мультфільмів. Це зробить лікування дітей менш травматичним у психологічному розумінні та більш позитивним.

Для кого цей проект

Для всіх дітей м.Вугледара та громади. ( Згідно Профілю громади це близько 5000 дітей від 0-18 років). Серед них є і діти сироти, і діти позбавлені батьків, і діти з розумовими відхиленнями.

План заходів з реалізації проекту

1. Закупівля обладнання та меблів.
2. Встановлення обладнання та меблів.

Ключові показники оцінки результату проекту

Підвищення якості медичних послуг в громаді, у тому числі для дітей , для яких лікування в гарних умовах є важливим фактором. ( Згідно Профілю громади 72% населення громади вважає медичні послуги поганими, і тільки 28% - добрими)

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Здорожання матеріалів, меблів.

Приклади (кейси) схожих рішень

Прикладів схожих рішень у громаді не має.

Фотографії