"Паркова зона Вугледарського НВК школи- ліцею - територія комфорту та затишку" На реалізації

Доданий
13.08.2020
Номер
8
Комунальне господарство

Встановити 7 лавочок та 3 сміттєвих баки у парковій зоні уздовж Вугледарського НВК школи-ліцею. Проводити освітній процес на свіжому повітрі, дотримуючись карантинних вимог. Організувати дозвілля дітей у пришкільному літньому таборі. Для батьків учнів початкової школи очікувати своїх дітей в комфортних умовах. Мешканцям та гостям міста проводити вільний час в зоні озеленення.

Автор проекту
Олена
Олена Шаповалова
Бюджет
50 000 грн
Розрахунок бюджету
Район
м. Вугледар

Опис

Проблема

Наразі вже існує зелена зона навпроти Вугледарського НВК "Політехнічний ліцей- загальноосвітня школа І-ІІ ступенів". Важливим є підтримання існуючого парку у гарному стані та створення необхідної інфраструктури. На даний час відсутні умови для комфортного та безпечного відпочинку.

Мета проекту

Створення зони комфортного та безпечного відпочинку для здобувачів освіти закладу та інших містян, шляхом встановлення лавочок та сміттєвих баків уздовж Вугледарського НВК "Політехнічний ліцей- загальноосвітня школа І-ІІ ступенів". Організовувати дозвілля та культурний відпочинок мешканців міста та формувати відповідну культуру відпочинку.

Пропоноване рішення, щодо розв"язання проблеми і його обгрунтування

Зелена зона навпроти Вугледарського НВК "Політехнічний ліцей- загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" потребує облаштування для покращення умов перебування учнів та працівників у навчальному закладі, відпочинку містян. Встановлення лавочок під відкритим небом дозволяє організувати освітній процес для школярів та комфортний відпочинок для всіх мешканців та гостей міста усіх вікових категорій. Дані лавочки - це привабливі зони затишного відпочинку. Реалізований проєкт буде цілодобово знаходитися під наглядом камер відеоспостереження Вугледарського НВК школи-ліцею в гарно освітленій зоні.

Для кого цей проект

Для здобувачів освіти, педагогічних працівників Вугледарського НВК, батьківської спільноти, студентів Вугледарського коледжу, відвідувачів управління Пенсійного фонду та міського сектору ДМС, мешканців міста.
Усі люди будуть мати можливість відпочити та поспілкуватися в затишній парковій зоні.

План заходів з реалізації проекту

1. Закупівля та доставка лавочок, сміттєвих баків та матеріалів
2. Встановлення лавок без спинок та сміттєвих баків
3. Вимощення плиткою площі під лавочками
4. Встановлення табличок «Ведеться відеоспостереження»

Ключові показники оцінки результату проекту

Створення такого облаштованого подвір’я дасть поштовх для розвитку школи, сприятиме розвитку фізичного здоров'я людей, дозволить вчителю здійснювати екологічне виховання, створить умови для розвитку здорової особистості. Запланований проект сприятиме вихованню екологічної грамотності та збереженню навколишнього середовища. Створеною інфраструктурою зможуть скористуватись як учні школи, так і усі мешканці м. Вугледар та інші жителі громади.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Збільшення вартості матеріалів та послуг

Приклади (кейси) схожих рішень

.

Фотографії